Ønsker du å bli registrert som ny bedriftskunde? Fyll inn vårt kontaktskjema og du vil bli kontaktet.

Er du privatkunde,  vennligst fyll ut kontaktskjema eller ring Tilbud og Kontrakt på telefon 2106 6438. 

VED FORESPØRSEL PÅ STØRRE PROSJEKTER KONTAKT KAM I DITT LOKALOMRÅDE

Heidi Grytbakk

Salgssjef

95802006
heidi.grytbakk@unicon.no

Terje Kokkin

Salgssjef

95869022
terje.kokkin@unicon.no

Mona Ottem

Markedsføringsansvarlig

99541886
mona.ottem@unicon.no

Johnny Christensen

KAM Agder-Sandefjord

90071045
johnny.christensen@unicon.no

Maiken Thonrud

KAM Oslo-Akershus

97747766
maiken.thonrud@unicon.no

Runar Aas

KAM Vest

90190291
runar.aas@unicon.no

Tor Inge Helmo

KAM Trøndelag

92280819
tor.i.helmo@unicon.no

Anders Bakken

KAM Hønefoss-Gardermoen

90658363
anders.bakken@unicon.no

Geir I. Hansen

KAM Vest

90252899
geir.i.hansen@unicon.no

Lars Petter Jakobsen

KAM Sarpsborg-Oslo

40610633
lars.petter.jakobsen@unicon.no

Helle Fischer

KAM Modum-Tønsberg

95755921
helle.c.fischer@unicon.no

Aleksander Waagenes

KAM Trøndelag

46826442
aleksander.waagenes@unicon.no

Bent Nygren

Salg- og markedsdirektør

95106995
bent.nygren@unicon.no